Vidalı, invertörlü ve pistonlu kompresör imalatı

Hakkımızda

Hakkımızda

SPEEDAIR Kompresör grubu olarak müşterilerimize Endüstriyel Vidalı Kompresörler,invertörlü kompresörler,Compact VidalıKompresörler ,Pistonlu Kompresörler, Hava Kurutucuları, Hava Tankları, Dizel Kompresörler ve Azot Jeneratörleri ürün çeşitlerimizle ekonomik ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

TPE Marka Tescil Belgesi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve SZUTEST Uygunluk Sertifikası başta olmak üzere edindiğimiz çeşitli sertifikalar ile kurumsal yetkinliğimizi kanıtladık.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, profesyonel kadromuz ve yaygın servis ağımız ile en etkili ürün ve hizmetleri en kolay ulaşılabilecek şekilde sağlıyoruz. Sunduğumuz 7/24 teknik servis desteğimizle rakiplerimizin önündeyiz. Zamanında teslim ve uygun fiyat politikalarımızla her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmayı hedefliyor, uzun yıllar bizlerle çalışarak bize destek olan ve birlikte büyüdüğümüz değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.